Inorga: Sportovní hry Inorgy

 
Sportovní hry Inorgy (SHI) umožňovaly nejenom vzájemně se poměřit, ale i blíže se seznámit. Sloužily jako jediné neformální setkání všech zaměstnanců Inorgy. Na akci mohli i rodinní příslušníci. Zajímavými disciplínami byla automobilová rallye s luštěním a závody v orientačním běhu. Zázemí sportovních her malá divadelní skupinka "zneužívala" k předvedení svých kusů.
 
Nová Živohošť - Slapy / 1982 
Na těchto hrách se budoucí táboroví kolegové a turističtí organizátoři teprve seznamovali. Nevytvářeli ještě uvnitř Inorgy semknutou skupinu. 
 
Nová Živohošť - Slapy / 1983 
Skupina "táborníků" stále krystalizovala. Gró pracovalo na detašovaném pracovišti Na Františku. Jádro již ale existovalo a jezdilo už na tábory.  
 
Nový Jičín - Ostravsko / 1984 
Skupina lidí kolem táborů a TOI se ji dobře znala. Hry v Novém Jičíně byly nejdivočejší ze všech. 
 
Branžeš - Český ráj / červen 1985
V průběhu těchto her bylo předvedeno první divadelní představení, které se odehrávalo mezi skalami a bylo ze "života" orientačních běžců (fotografie jsou pod odkazem Divadlo). Představení předcházel normální orienťák. Branžeš se na mnoho let dopředu proslavila vznikem "mnohozvířete", čili tlačenkou lidských těl.
 
Živohošť - Slapy / září 1985 
Pro tyto hry bylo připraveno divadelní veledílo s názvem "Den poté" (viz Divadlo). "Kulisák a zvukář" Jirka Bayer po představení spustil minimax a to bylo ještě větší show než hra. Hala se čistila až do pěti do rána.
 
Košice - Slovensko / červen 1986 
Sportovní hry musely probíhat i v pobočkách Inorgy v jiných koutech republiky: v Brně, Ostravě a Košicích.
 
Veltrusy - Kralupy / září 1986 
Ve Veltrusech si divadelnícxi poprvé vyzkoušeli noční provedení Bajek v přírodě (viz Divadlo). Ten večer se vyznačoval i akcí, kdy jsme se snažili udělat světový rekord v počtu lidí uvnitř jedné malé kempové chatky.
 
Soběšín - Sázava 1987
Tyto hry proběhly bez divadla, v té době se s divadlem končilo.