Inorga: Jiné akce

 
Velmi často jsme se scházeli na zahradě v Černošicích u Znamenáčků. Akce se proslavily zejména ranním vynášením piána. Na těchto akcích docházelo k setkávání nových tváří. To se promítlo v pořádání nových akcí, mj. čarodějnic na Lindavě.
 

Snažili jsme se nepořádat jen obyčejné mejdany. Například v Suchdole u Táni Šerpánové/Novotné jsme uspořádali oslavy Vánočních svátků. V červnu 1986. Bylo vše, včetně kaprů.

 

Rok 1987 začal skutečně parádně. Na tradiční chalupě Kukačka v Krkonoších se uspořádal již v lednu zájezd ROH ve stylu 50. let. A to se vším všudy. Nejenom s organizovaným odjezdem soudruhů z Florence, ale i se zpěvy a soudružskými hrami po celé dva večery. Zážitkem byla návštěva Špindlerova Mlýna. Táninu výbavu chtěl koupit sběratel z Německa. Viz Zimní hry.

Údolí a příroda u říčky Javornice byla natolik kouzelná, že stavba a likvidace táborů byla příležitostí pro konání dalších akcí. V srpnu 1987 se v průběhu bourání tábora konal dokonce Silvestr. O rok později zase proběhl na místě tábora sportovní týden.

 

Mezi "Inorgáky" a lidmi z paralelní skupiny "Společnost" bylo i mnoho milovníků divoké vody. Nejčastěji se jezdil úsek Krhanice-Pikovice, protože komfortní základnou byla soukromá chalupa Boba Novotného v Kamenném Přívoze.

"Táboroví" lidé včetně lidí ze Společnosti zkoušeli rozeběhnout i další sportovní aktivitu - softball. Hřiště v Čimicích se mělo stát místem tradičních utkání. Pokusy z roku 1987 narazily však na malý zájem. Škoda.